Policia e Tiranës prangosi një 20-vjeçar këtë të shtunë.

Pas një konflikti që pati me dy kushërinjtë për motive të dobëta në një lokal, i riu mori në shtëpi një armë gjahu dhe qëlloi në drejtim të makinës së një prej kushërinjve.

Armën e kishte me leje gjyshi i të riut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *