Një 34-vjeçar ka humbur jetën, si pasojë e një aksidenti në rrugën rurale të fshtatit Dritaj në Prrenjas.

Viktimë mbeti shtetasi me iniciale I.D., banues në Korçë, i cili duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e shkakut të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *