Analistët thonë se heshtja e Pallatit për shëndetin e Kate Middleton pas njoftimit se ajo iu nënshtrua një operacioni abdominal , nuk e ndihmon komunikimin publik.

E sigurt është se krijon terren për teori të ndryshme , disa më pak e të tjera më të bazuara – siç është thashethemet që qarkulluan se për shkak të komplikimeve postoperative princesha u fut në koma të induktuar, gjë që u mohua zyrtarisht.

Lexo edhe :

Related Posts

Ndërsa një teori e re popullore pretendon se ai vuan nga Sëmundja e Crohn , një sëmundje inflamatore që prek muret e zorrëve.

Megjithatë, një lajm që krijon optimizëm është fakti se në shkurt , gjatë një pushimi shkollor, Princesha e Uellsit ishte mjaft mirë për të udhëtuar në shtëpinë e tyre familjare në Norfolk.

” Ajo po shërohet, ” tha një burim i paidentifikuar për Daily Mail. “Ajo po priste me padurim të ndryshonte rutinën dhe në Norfolk do të jetë në gjendje të pushojë ndërsa fëmijët janë me William .”

Është gjithashtu një shenjë inkurajuese që Princi William është rikthyer në detyrat e tij mbretërore. Edhe pse ndoshta ai e bëri këtë më me nxitim sesa do të donte, pasi mbreti Charles u diagnostikua me kancer dhe filloi trajtimet që mund të mos e lejojnë të përmbushë detyrimet e tij, të paktën për pak kohë./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *