Tre shtatzani dhe 42 vite mbi supe nuk janë asnjë problem për Michelle Hunziker.

Supermodelja dhe prezantuesja e njohur në Itali është kapur mat duke bërë plazh në brigjet e plazhit Varigotti në vendin fqinjë.

Dhe cfarë fotosh? Hunziker duket shpërthyese me bikini, ku tregon më së miri format e saj bombastike që nukj reflektojnë kurrsesi moshën.

Fotot janë publikuar në të përjavshmen italiane “Gente”.

Bashkëshorti i saj Tomaso Trussardi është vërtet me fat që ka një partnere kaq seksi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *