Divorci i Bill Gates u përfol shumë jo vetëm për shumën marramendëse që pritet të ndajë çifti, por edhe për pretendentet që do të duan të zënë vendin e Melindës.

 

Një prej tyre është këngëtarja e njohur serbe, Neda Ukraden dhe këtë e ka deklaruar vetë publikisht në “Instagram”. Me shaka apo jo, ajo i propozon për martesë Bill Gates.

 

“Bill, jam gati të plakem me ty”, ishte propozimi i sajnë gjuhën serbe për miliarderin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *