Subscribe

Presidenti Ilir Meta denoncoi këtë të enjte se në Shkodër po blihen vota.

 

Për ta mbështetur këtë, ai nxori një video, gjatë një konference me gazetarët.

 

Në video duket një listë me emra dhe numra dhe persona që flasin për vota.

 

“A e shikoni si blihen votat në Shkodër? Ja si blihen votat Shqipëri, i kapin policët e ndershëm, ja ku i keni letrat, ku mësohen si do votojnë. Je i vjetër me ble vota, i thotë policit. Jo unë i thotë, jo të këtij. Nuk ka nevojë.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *