Presidenti Meta është zhvendosur këtë fundjave në shtëpinë e tij në Gjirin e Lalëzit.

Kreu i shtetit nuk ka harruar të publikojë një selfie nga bregdeti I bukur I kësaj zone të Durrësit.

Por vec fotos, postimi I Metës duket se ka brenda edhe doza të forta ironie dhe shenjester të nënkuptuar mesa duket ka rivalet e tij politik, sidomos kryeministrin Rama.

Presidenti shkruan se deti është zgjuar nervoz këtë të shtunë, por Meta shpreson që ai të reflektojë dhe të qetësohet më vonë.

Një mesazh I qartë në këto ditë të fundit pushimesh..

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *