Elton Ilirjani, është një nga figurat më të komentuara të shoëbizzit për shkak të deklaratave që bën herë pas herë si dhe për prirjet seksuale.

 

Ai prej kohësh tashmë është një aktivist ndërkombëtar i të drejtave të komunitetit LGBT+. Së fundmi, Eltoni ka ndarë me ndjekësit një video ku duket sfiluar në rrugë me taka të larta.

 

Ilirjani ka paralajmëruar se do të ngjitet në skenën e Javës së Modës në Neë York, këtë herë duke sfiluar.

 

“Taka të larta në rrugë me gurë. Duke u praktikuar për javën e modës në Neë York. Këtë herë në skenë,”-shkruan Elton përbri videos.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elton ILIRJANI (@eilirjani)

Leave a Reply

Your email address will not be published.