Policia e Pogradecit arrestoi këtë të hënë një shtetas 46-vjeçar.

 

Ai u prangos teksa lëvizte me mjet, pa leje drejtimi.

 

Gjatë kontrollit në makinën tip “Mazda”, efektivët i gjetën një sasi të vogël kanabisi dhe një grirëse hashashi.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *