Belgjika e ka mbyllur në avantazh minimal pjesën e parë të ndeshjes ndaj Rumanisë.

Goli i vetëm i kësaj pjese u shënua nga Tielemans në minutën e dytë të takimit.

Ndeshja është e vlefshme për grupin E ku Rumania, Ukraina dhe Sllovakia ndajnë nga 3 pikë. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *