Dy persona janë plagosur si pasojë e një konflikti me sende të forta.

 

Ngjarja është regjistruar në fshatin Marjan, në Korçë ku shtetasit A.P. 47 vjeç dhe M.M. 73 vjeç janë goditur e dhunuar nga persona të tjerë teksa kanë qenë duke mbledhur bimë medicinale.

 

Mësohet se 47 vjeçari është nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë ndërsa 73 vjeçari është jashtë rrezikut për jetën.

 

Policia zyrtarisht akoma se ka bërë me dije ngjarjen si dhe shkaqet e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *