Një nga pikat e mëdha të interesit të Francës-Holandës ishte të shihte se si ndihej Kylian Mbappé pasi theu hundën kur u përplas me Danso në ndeshjen ndaj Austrisë.

Imazhi i parë i sulmuesit francez, i cili nuk luajti, ka shkaktuar habi te disa komentues të shquar. Ndoshta ata prisnin që hunda e tij të ishte e deformuar, por nuk ishte kështu.

Lexo edhe :

Related Posts

Për këtë arsye, ish-futbollisti anglez Alan Shearer nuk e fshehu habinë e tij gjatë transmetimit të përplasjes “Si ka mundësi! Mbappe e ka rregulluar hundën.”

Një tjetër ish-sulmues legjendar si Gary Lineker dha mendimin e tij. “Duket mirë, apo jo? Nuk është shumë keq. Unë mendoj se ai është shumë i mirë për të pasur një hundë të thyer.”

Do të duhet të shohim se si evoluon gjendja e golashënuesit francez dhe nëse ai është i disponueshëm për ndeshjen e mbylljes së grupit kundër Polonisë të martën e ardhshme më 25. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *