Një vjedhje u regjistrua në fshatin Stajka në Vaun e Dejës këtë të mërkurë.

 

Persona të maskuar janë futur në një banesë dhe kanë grabitur 50 mijë lekë e bizhuteri.

 

Sipas policisë, autorët janë larguar pa u diktuar nga i zoti i shtëpisë. Efektivët po punojnë për të identifikuar dhe kapur hajdutët.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *