Aktoria e mirënjohur Mariana Kondi në spektaklin e të hënës u zgjodh kryefermere, ku do të përfitonte një sërë benefitesh nga Agai.

Çdo fjalë e Marianës, do të ishte një urdhër i padiskutuar për fermerët e tjerë.

Lexo edhe :

Related Posts

Një tjetër benefit për aktoren nga Agai ishte edhe masazhet.

Pasditen e kësaj të mërkure, në “Ferma VIP” hynë dy vajza, të cilat i bënë masazh trupi dhe fytyre aktores, ndërsa e përgëzuan atë për kujdesin që ka treguar ndaj lëkurës./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *