Një aksident i rëndë rrugor u shënua pasditen e kësaj të marte në aksin Grabjan-Divjakë.

 

Në aksident u përfshinë një automjet tip “Peugeot” dhe një motorçikletë.

 

Drejtuesi i motorçikletës ishte 71-vjeçari Rauf Coku, i cili mësohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

 

Paraprakisht dyshohet se aksidenti u shkaktua për shkak të disa manovra të gabuara në rrugë nga ana e motorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *