Një 11-vjeçar është aksidentuar mesditën e sotme në zonën e Laprakës në Tiranë.

 

Një shtetas, i cili nuk është identifikuar nga olicia ka përplasur të miturin, i cili për pasojë është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 17.09.2023, rreth orës 11:15, në afërsi të fushës së sportit në Laprakë, dyshohet se një shtetas, duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar një të mitur 11 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *