Një person është plagosur rëndë  si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e kësaj të hënë në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin.

 

Sipas informacioneve paraprake një mjet ka përplasur një motoçikletë, drejtuesi i së cilës është plagosur dhe është dërguar në spitalin e Lezhës.

 

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.