Nje aksident ka ndodhur mbremjen e sotme ne Munelle të Pukes.

Dyshohet se gazetari Alfred Lela, dhe miqte e tij Ilir Shyti dhe Ndoc Muja kane perfunduar në humnere.

Nga burimet e siguruar thuhet se vetem njeri prej tyre ka shenja jete.

Nderhyrja me helikopter per operacionin e shpetimit eshte goxha i veshtire per shkak të erresires ndaj kerkimet do behen nga toka.

Paraprakisht mesohet se gazetari Lela eshte jashte rrezikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *