Pesë persona qe po drekonin ne nje lokal, janë plagosur këtë të hënë në Cërrik.

 

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Yllit”,  ku   drejtuesi i mjetit J.Ç., 38 vjeç, nga Cërriku, ka humbur kontrollin e automjetit dhe  ka dalë nga rruga duke përfunduar në një lokal.

 

Për pasojë janë lënduar jashtë rrezikut për jetën 5 persona, që ishin duke drekuar në lokal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *