Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugor Prrenjas-Librazhd.

28-vjeçari me iniciale A.H., duke drejtuar mjetin tip Audi ka aksidentuar këmbësorin M.K., 25 vjeç, banues në Prrenjas dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Shoferi është larguar nga vendi i ngjarjes dhe pas venies në ndjekje nga Policia është kapur dhe shoqëruar në ambientet e Policisë për veprimet e mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *