Politikanja e njohur Majlinda Bregu, në 45 vjetorin e saj të lindjes ka bërë një urim të veçantë për veten.

 

Bregu është një ndër femrat që gjithmonë shfaqet në formën e saj më të mirë.

 

Gjatë mesnatës së të shtunës kur akrepat shënuan 00:00, Majlinda ka publikuar në ‘InstaStory’ një video ku shfaqet duke fikur qirinjtë. E veshur mjaft ‘chic’ dhe me një tortë plot trëndafila kremi të kuq, Bregu nuk nguron të mendojë dhe dëshirën e ditëlindjes. ‘Me qetësi dhe me të qeshura lë rrudhat e vjetra të vijnë’, shkruan Majlinda krahas videos.

 

Kujtojmë që ajo prej disa kohësh është zhvendosur në Sarajevë, ku mban postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit për bashkëpunim rajonal.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *