Policia e Lezhës finalizoi operacionin “Shënkolli” duke arrestuar në flagrancë një 55 vjecar.

Në vendin e quajtur “Ura e Shënkollit” efektivet kanë ushtruar kontroll në automjetin tip “Benz ” që drejtohej nga shtetasi V. V.

Gjatë kontrollit të automjetit, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një armë zjarri pistoletë, me krehër me 16 fishekë.

Ne kete menyre u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit V. V., 55 vjeç, banues në Kurbin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *