Subscribe

Vizion Plus sjell pamjet e para nga vendi ku u gjet laboratori i drogës në fshatin Frakull të Fierit.

 

 

Në vendin e ngjarjes aktualisht ndodhen forca të shumta policie dhe zona është rrethuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *