3 vjet më parë Rose Hanburry ishte njohur si një nga mikeshat më të mira të Kate Middleton, dhe e vendosur në radhën e parë të dasmës mbretërore në Britaninë e Madhe.

Sot ndërkohe mediat ishullore flasin se bukuroshja Rose Hanburry mund të jetë “Camilla e re” në familjen mbreterore angleze duke iu referuar historive rozë në të kaluarën të Camilles me princin Charles pavarësisht se ky I fundit ishte martuar me bukuroshen Lady Diana.

Mesa duket kemi të bëjmë thuajse me një histori identitike në të njëjtën familje ndonëse vetëm emrat e personazheve ndryshojnë.

Rose Hanburry mesa duket është femra që ka future ne krizë të thellë marrëdhënien mes Dukës dhe Dukeshës së Cambridge, pra William dhe Kate të cilët kanë 3 vjet të martuar dhe janë me fëmijë.

Sipas tabloidëve anglez, ish modelja 35 vjecarë ka pasur një histori klandestine me Princin William.

Rose Hanburry ka qënë gjithashtu edhe këshilltare e ish ministrit të Edukimit, Michael Gove. Në 2009 u martua me markezin David Rocksavage me të cilin pati 3 fëmijë.

Por martesa e tyre mesa duket është drejt fundit pasi ajo u pa vetëm ne mbledhjen e shtruar në Buckingham Palace  për nder të Donald Trump, ku madje nuk kishte as unazën e martesës në gisht.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *