Zbulohen detaje nga operacioni i Lezhës ku u sekuestruan mbi 5.2 milionë euro llogari bankare dhe 7 aparatamente.

 

Sipas inforamcioneve pronat e sekuestruara dhe llogaritë bankare i përkasin shtetasve Shqipe Palaj, 50 vjeç, dhe Pjetër Vocit, 83 vjeç të dy banues në Lezhë.

 

Personat e mësipërm akuzohen se pasurinë e kanë vënë nëpërmjet aktiviteteve kriminale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *