Një 27 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Divjakës pasi kundërshtoi punonjësit e Patrullës së Përgjithshme.

 

Shtetasi I arrestuar është me inicialet E.B, 27 vjeç, banues në Divjakë

 

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në rrugën e plazhit të Divjakës, duke drejtuar automjetin tip “Land Rover”, ka kundërshtuar me dhunë dhe ka goditur me grushta dy punonjës policie.

 

27 vjeçari akuzohet për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *