Subscribe

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë së Barit pasi u kapën me 7 kg kokainë dhe me 150 mijë euro cash.

 

Shqiptarët të moshës 30 dhe 44 vjeç u arrestuan në Portin e Barit teksa transportonin me kamion patate të ngrira nga Holanda në Shqipëri.

 

Sipas mediave italiane lënda narkotike së bashku me paratë ishin fshehur në një vend të modifikuar në kabinën e shoferit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *