Shumë e përfolur për disa foto, në të cilat Kim Kardashian tregonte hiret e saj, por që në pamje të parë më shumë binin në sy kënbët e shëndosha dhe vithet plot celulit. Si për kundërpërgjigje ajo së fundi ka publikuar disa foto, ku nuk ka asnjë lidhje me foto e publikuara ditë më parë.

 

 

Kim është duke kaluar pushimet në plazhet e Meksikës, së bashku me motrën e saj Kourtney Kardashian, asistenten Stphanie Shepard dhe mikeshat e saj, Larsa Pippen, Brittny Gastineau, Malika Haqq dhe Hrush Achenyan.Të premten, Kim pozoi me bikini të markës Dior, ndërsa dy ditë më vonë, ajo shfaqi sërish format e saj, e veshur me bikini të zeza dhe me një dantellë të zbuluar Dolce Gabanna.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *