Prej kohësh këngëtarja shqiptare Ledina Çelo ka qëndruar në heshtje dhe nuk ka publikuar asnjë projekt të fundit. Çelo është një artiste që mbahet mend dhe ka lënë gjurmë të thella në projekt muzikore të sjella ndër vite.

 

Këngëtarja duket se ka vendosur përdimisht që të jetojë në Gjermani, bashkë me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, Naimin. Ajo është një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

 

Së fundmi, këngëtarja ka hedhur në Instagram një imazh, ku shfaqet mjaft elegante dhe me stil, e veshur me një kostum, ku duket se është në formën e saj më të mirë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *