Pasi u shtrua në spital për komplikime gjatë shtatzënisë, këngëtarja Christina Perri ka humbur vazjën e saj. Lajmin e trishtë e bërë publik vetë ajo përmes një postimi në “Instagram”.

34-vjeçarja zbuloi se vajza e saj nuk mundi të mbijetonte.

“Natën e kaluar kemi humbur vajzën tonë. Ajo luftoi kaq shumë për të arritur në botën tonë. Ajo është në paqe tani dhe do të jetojë përgjithmonë në zemrat tona ”, shkroi Christina, teksa ka publikuar edhe një foto nga spitali

Christina dhe partneri i saj Paul Costabile janë prindër të një vajze 2-vjeçare, e cila quhet Carmella.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *