Policia e Shtetit ka bere te mundur realizimin e nje aksioni mjaft te suksesshem policor ne dalje te Tiranes.

Mesohet parapraksisht se jane sekuestruar 300 kg kokaine!

Behet e ditur se dy persona jane vene ne pranga.

Paraprakisht raportohet se kokaina u gjet brenda nje kontenieri me banane.

Operacioni eshte monitoruar nga policia ne bashkëpunim dhe me agjent te SPAK nga porti i Durresit dhe deri në zonën e Urës së Beshirit në Vaqarr, aty ku edhe po shkarkohej nē njē magazine.

Leave a Reply

Your email address will not be published.