Subscribe

Rreth 350 kg kokainë u sekuesturan nga autoritetet greke këtë të enjte në Portin e Pireut.

 

Droga u gjet në një konteiner që vinte nga Amerika Latine. Kokaina ishte fshehur në paketime të medha me kafe.

 

Policia kontrolloi më shumë se 100 konteinerë në Portin e Pireut dhe pas informacioneve të siguruara nga DEA amerikane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *