Një operacion i policisë së Shkodrës është finalizuar me kapjen e 22 kg hashash.

 

Operacioni është zhvilluar në Vau dejes ku policia gjeti në proces tharje dhe boçe në një banesë lëndën narkotike.

 

Në pranga kanë përfunduar 2 persona.

 

Operacioni është finalizuar një ditë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *