Subscribe

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla në një deklaratë për mediat u pyet  për votimet që u zhvilluan dje nga Komisioni i Rithemelimit të PD-së për të zgjedhur kandidatët për zgjedhjet e 6 marsit.

 

Balla u shpreh se; non-gratat ngelen të tilla, bashkë me produktet e tyre.

 

Pyetje: A i patë primaret e zotit Berisha? Si i patë kandidatët që dolën, a do jenë kundërshtarë përballë jush?

 

Balla: Këtu do përgjigjem personalisht dhe jo i kreu i grupit parlamentar të PS. Non-grata ngelet non-grata, dhe produktet që vijnë nga non-grata mbeten non-grata.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *