Teksa po bisedonte me Albanon, Ditea ka thënë se ka pasur një marrëdhënie të komplikuar që ka zgjatur 4 vite.

Ajo ka thënë se kaloi një periudhë të rënduar emocionale.

Siç tregoi ajo, ai kishte luhatje humori dhe shpesh i thoshte që nuk e donte.

Ditea është shprehur se kjo ka qenë një periudhë reflektimi.

Pjesë nga biseda:

Ditea: Kam pasur një marrëdhënie të komplikuar, kishte luhatje humori.

Albano: Si unë?

Ditea: Ai zgjohej dhe më thoshte që nuk të dua më. Kur kaluan 4 vite i thash vetes prit njëherë a ja vlen? /vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *