Këngëtari i njohur, Justin Bieber i cili pak muaj më parë u martu me modelen, Hailey Baldwin, është shprehur se për një periudhë të caktuar kohe do të heqë dorë nga muzika.

 

Duket se ai ka vendosur që gjatë kësaj kohe ti përkushtohet me shumë gruas së tij dhe të kuptoj se çfarë dëshiron nga jeta.

 

Këtë vit për këngëtarin nuk munguan as momentet e vështira, ai u fotografua disa herë duke qarë. Lajmi se ai nuk do të jetë pjesë e muzikës për një periudhë është konfirmuar nga revista People.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *