Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli e ka cilësuar sot ditën më të bukur politike pas 30 vitesh.

 

Sipas Topallit, sot delegatët dhe anëtarësia e PD po bën histori.

 

“Kjo eshte dita me e bukur politike pas 30 vitesh. Ajo qe po ndodh sot eshte ushtrimi democratik me i vecante. Sot delegatet dhe anetaresia e PD po ben histori”, shkruan Topalli.

 

Kujtojmë që në stadiumin “Air Albania” ish kryeministri Sali Berisha po mban Kuvendin me të tcilin thotë se do të rithemelojë Partinë Demokratike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *