Këngëtarja me famë botërore, Jessie J i ka dalë në mbrojtje Dukeshës së Sussex-it, Meghan Markle lidhur me vendimin e kësaj të fundit për të hequr dorë nga detyrat mbretërore.

 

Në “Instagram” ajo ka shpërndarë një foto të Meghan, ku dukesha duket e mërzitur.

 

Sipër fotos, këngëtarja shkruan se Meghan dhe Harry duhet ta jetojnë jetën si të duan.

 

“Shumë dashuri për këtë grua. Jeta e tyre, zgjedhja e tyre. Jeta është shumë e shkurtër! Jetojeni dashurinë në maksimum.”

 

Ky reagim i Jessie J erdhi pasi Harry dhe Meghan janë kritikuar shumë pas vendimit të tyre për dalë jashtë familjes mbretërore e për të nisur një jetë të pavarur financiare.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *