Jennifer Lopez bëri një paraqitje të re në Los Anxhelos më 15 maj , duke shkuar në një studio kërcimi me ekipin e saj. Dhe përsëri, ishte pa Ben Affleck .

Kanë kaluar shtatë javë që kur këngëtarja – aktorja 54-vjeçare dhe aktori 51-vjeçar u shfaqën për herë të fundit në publik dhe thashethemet janë të shumta se çifti ‘ nuk mund ta bënte lidhjen e tyre të funksionojë ‘ dhe po shkojnë drejt divorcit pas dy vitesh martesë. Në fakt, një burim i paidentifikuar i tha In Touch se Affleck tashmë është larguar nga shtëpia e tyre, ndërsa Lopez është parë duke kërkuar shtëpi në Beverly Hills, pa burrin e saj.

“ Ai është i përkushtuar ndaj punës dhe fëmijëve të tij. Ai tashmë është shpërngulur dhe ndoshta do të duhet të shesin shtëpinë e ëndrrave që shpenzuan për dy vjet për të gjetur”, tha burimi i paidentifikuar për gazetën, duke iu referuar shtëpisë 60 milionë dollarë , 12 dhoma gjumi dhe 24 banjo që ata blenë vetëm një vit më parë. .

“Ata kurrë nuk do të ndalojnë së dashuruari njëri-tjetrin, por ajo nuk mund ta kontrollojë atë dhe ai nuk mund ta ndryshojë atë. Nuk mund të kishte zgjatur .’

Një shenjë e tensioneve në marrëdhënie ka dhënë vetë Affleck në dokumentarin e fundit të Lopez, ku ai pranoi se nuk ndihej rehat që ata ishin kaq të ekspozuar ndaj publikut. “ Kur u rilidhëm, i thashë, një nga gjërat që nuk dua është një marrëdhënie në rrjetet sociale ”, tha ai në dokumentar, duke shtuar: “ Dhe më pas kuptova se nuk ishte e drejtë ta kërkoja. Është si të martohesh me një kapiten dhe t’i thuash, nuk më pëlqen uji. Ne po përpiqemi të mësojmë të bëjmë kompromis “, ishte deklarata e aktorit./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *