Hueyda El Saied shpesh herë publikon video dhe moment me djalin e saj I cili rritet dita ditës.

 

Në postimin e fundit të bukuroshes i biri Gabriel shfaqet teksa merr vetëm pak nga salca për ta provuar dhe reagimi i tij është qesharak, por edhe shumë i ëmbël në të njëjtën kohë.

 

“Ai është më i fortë se unë kur e provova për herë të parë”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *