Makinës së efektivit të rrugores në Shkodër Kastriot Selimajt, i është vendosur një sasi tritoli në makinën e tij, që e kishte parkuar në oborrin e banesës.

Gazetari i Vizion Plus Bepin Kolvata ka mundur të sigurojë dëshminë e efektivit, para kolegëve të tij të grupit hetimor.

Lexo edhe :

Related Posts

50-vjeçari ka thënë se nuk ka konflikte me asnjë njeri, ndërsa ngjarjen e ka lidhur me detyrën e tij si efektiv i rrugores.

Nuk kam konflikte me njeri dhe nuk di arsyet. E vetmja gje qe me ben te dyshoj eshte detyra ime si efektiv i rrugores”, ka thënë ai.

Pritet që policisë në ndihmë t’i vijnë kamerat e sigurisë që ishin në banesë dhe rrugicë./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *