Subscribe

Gjendet trupi i pajetë i 45-vjeçarit Stavri Vasilovski, që u mbyt në liqenin e Prespës.

 

Vetëm pas pak minutash kërkim në vendin e ngjarjes, polumbarët kanë parë trupin e peshkatarit.

 

Trupi u gjet në vendin e quajtur Oso, afër kufirit me Greqinë.

 

Stavri Vasilovski ra në ujë pasi varka me të cilën kishte dalë të peshkonte, u përmbys nga dallgët e mëdha.

 

Ai ndodhej në varkë bashkë me vëllanë dhe një person tjetër, të cilët dolën me not në breg dhe arritën të shpëtonin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.