Një plagosje me armë zjarri është shënuar në rrugë në Massa Lombarda të Italisë.

 

Mediat italiane shkruajnë se një 41-vjeçar italian ka qëlluar një shtetas shqiptar.

 

Ky i fundit mori plagë në këmbë dhe po trajtohet në spital.

 

Teksa autoritetet po hetojnë për të zbuluar shkaqet e plagosjes, autori u vu në pranga.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *