Policia Kufitare e Kakavijës arrestoi këtë të diel një shtetas italian.

 

26-vjeçari nga Siçilia po dilte nga territori i Shqipërisë me një kamper “Fiat”, brenda të cilit u gjetën disa doza me kokainë.

 

Si prova materiale, uniformat blu sekuestruan lëndën narkotike, automjetin dhe një aparat celular.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *