Inter ka bërë një tjetër hap përpara drejt blerjes së Radja Nainggolan.

 

Zikaltrit kanë arritur akordin verbal me mesfushorin belg I cili sipas mediave italiane është I lumtur të rikthehet të punojë me Spalletin.

 

Mirëpo tani problem është negociatat që duhet të bëhen me Romen për cështjen e kartonit.

 

Verdhekuqte nuk duan të bëjnë skonto tek cmimi I fiksuar për 30 vjecarin belg që është 40 milion euro ndërsa në anën tjetër Inter nuk ofron më shumë se 25 milion euro plus njerin nga të rinjte e talentuar Zaniolo dhe Valieti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *