Zbardhen identitetet e katër anëtarëve të familjes nga Kosova që humbën jetën tragjikisht pasditen e kësaj të enjteje në rrugën Milot-Morinë.

Kanë ndërruar jetë Blerim Avdiaj, rreth 45 vjec, Anjeza Avdijaj, 33 vjeçe dhe dy fëmijët Medina Avdijaj, Klejdi Koçi, 5 dhe 11 vjeç.

Ndërkohë, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore më e vogla e familjes. 3-vjeçarja është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ata po udhëtonin me një automjet tip “Citroen”, kur u përplasën me kamionin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *