Një aksident tragjik u regjistrua mëngjesin e kësaj të enjteje në Qerret të Kavajës.

 

Një 65-vjeçar u përplas për vdekje nga një makinë, që drejtohej nga një 40-vjeçar.

 

Plagët që i moshuari mori ishin të rënda dhe për pasojë humbi jetën. Kurse shoferi u shoqërua në komisariat për t’u marrë në pyetje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *