I moshuari që u gjet i pajetë këtë të diel në lagjen “Vullnetari” në Elbasan ka plagë të shumta në trup.

 

“Vizion Plus” mëson se ai ka damarët e prerë te të dyja duart dhe gjunjët e dëmtuar.

 

Po ashtu, 70-vjeçari, ende i paidentifikuar, ka marrë goditje të rënda në kokë.

 

Dyshimet janë që ai të jetë hedhur në cep të rrugës nga dikush.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *