Genta Ismajli dhe i dashuri i saj nga Turqia, Huseyin Usta po shijojnë prej kohësh dashurinë e tyre larg publikut shqiptar. Megjithatë, këngëtarja ndan për fansat çdo moment nga jeta dhe udhëtimet e tyre së bashku.

Me një postim të fundit, ajo i ka surprizuar të gjithë kur zbuloi ç’tatuazh mbante Usta në krah. Ai kishte bërë shqiponjën me dy krena, simbolin tonë kombëtar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *