Një 81-vjeçar ka humbur jetën sapo është futur në liqen në vendin e quajtur “Gostili i vjetër” në Kukës.

Sipas policisë 81-vjeçari H.C dyshoeht se ka pësuar arrest kardiak sapo ka rënë në kontakt me ujin.

Njoftimi:

Kukës/Informacion paraprak/ Në vendin e quajtur “Gostili i vjetër”, shtetasi H. C., rreth 81 vjeç, duke u larë në liqen, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën.

Nga shërbimet e Policisë dhe familjarët është  bërë e mundur nxjerrja e trupit të pajetë të 81 vjeçarit.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *